Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jelenia Góra 9 Dwudziestolecia 3


PNA placówki: 58-588
Miejscowość: Jelenia Góra
Ulica: Dwudziestolecia 3
Gmina: Jelenia Góra
Powiat: Jelenia Góra
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jelenia Góra? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Jelenia Góra wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Jelenia Góra doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jelenia Góra godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Jelenia Góra są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Jelenia Góra, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Jelenia Góra trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Jelenia Góra dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 1014

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 08:03:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy