Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jelenia Góra 9 Podgórzyn Żołnierska 17


PNA placówki: 58-562
Miejscowość: Podgórzyn
Ulica: Żołnierska 17
Gmina: Podgórzyn
Powiat: karkonoski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Podgórzyn. Godziny otwarcia placówki w Podgórzyn i dane adresowe.

Poczta Polska Podgórzyn usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Podgórzyn uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Podgórzyn zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Podgórzyn Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Podgórzyn działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Podgórzyn godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Podgórzyn

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Monitoring Poczta Polska Podgórzyn

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Podgórzyn jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 389

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 20:35:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy