Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jelenia Góra 14 Janowice Wielkie Kolejowa 4


PNA placówki: 58-520
Miejscowość: Janowice Wielkie
Ulica: Kolejowa 4
Gmina: Janowice Wielkie
Powiat: karkonoski
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Janowice Wielkie? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Janowice Wielkie wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Janowice Wielkie doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Janowice Wielkie godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Janowice Wielkie są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Janowice Wielkie, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 432

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 11:20:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy