Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jelenia Góra 14 Jeżów Sudecki Długa 30


PNA placówki: 58-521
Miejscowość: Jeżów Sudecki
Ulica: Długa 30
Gmina: Jeżów Sudecki
Powiat: karkonoski
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Jeżów Sudecki | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska na terenie miejscowosci Jeżów Sudecki

Placówka poczty polskiej w swojej ofercie oferuje między innymi: doręczenie listów, paczek i przesyłek, nadanie przesyłek priorytetowych, usługi kurierskie czy też opłacenie bieżących rachunków w lokalnej placówce.

Nadaj list polecony Poczty Polskiej

Chcesz wysłać list z miasta Jeżów Sudecki? Sprawdzoną metodą na szybkie przesłanie wiadomości w miejsce docelowe są listy polecone Poczty Polskiej. Nadanie listu jest możliwe w każdej placówce poczty. Wizyta w oddziale jest koniecznością, jeżeli nadawca chce otrzymać potwierdzenie odbioru wysłanej wiadomości. Poczta Polska zapewnia szybki transport korespondencji na terenie całej Polski. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki i wyślij list polecony z miasta Jeżów Sudecki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Jeżów Sudecki należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Poczta Polska Jeżów Sudecki śledzenie przesyłek

Placówka poczty Jeżów Sudecki umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Jeżów Sudecki.


Liczba wyświetleń: 493

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 02:01:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy