Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jemielno 41


PNA placówki: 56-212
Miejscowość: Jemielno 41
Gmina: Jemielno
Powiat: górowski
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jemielno? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Jemielno

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Jemielno to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jemielno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jemielno są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Jemielno działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jemielno zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 301

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 08:11:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy