Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jędrzejów 1 Aleja Józefa Piłsudskiego 1


PNA placówki: 28-300
Miejscowość: Jędrzejów
Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 1
Gmina: Jędrzejów
Powiat: jędrzejowski
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Jędrzejów - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Jędrzejów.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Jędrzejów

Za pomocą poczty Jędrzejów można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Jędrzejów zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Jędrzejów

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jędrzejów są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Jędrzejów pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Jędrzejów

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Jędrzejów. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 329

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 19:59:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy