Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jędrzejów 1 Imielno Główna 8


PNA placówki: 28-313
Miejscowość: Imielno
Ulica: Główna 8
Gmina: Imielno
Powiat: jędrzejowski
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Imielno zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Imielno

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Imielno to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Imielno godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Imielno są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Imielno mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Imielno

Poczta Polska w miejscowości Imielno daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Imielno za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 175

Ostatnio przeglądane: 2023-11-29 07:36:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy