Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jodłownik 198


PNA placówki: 34-620
Miejscowość: Jodłownik 198
Gmina: Jodłownik
Powiat: limanowski
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jodłownik? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Jodłownik

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Jodłownik to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jodłownik godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jodłownik są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Jodłownik działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jodłownik zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Jodłownik

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Jodłownik

Poczta Polska w miejscowości Jodłownik daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Jodłownik za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 368

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 11:35:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy