Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kalisz 1 Kornela Makuszyńskiego 2-2A


PNA placówki: 62-800
Miejscowość: Kalisz
Ulica: Kornela Makuszyńskiego 2-2A
Gmina: Kalisz
Powiat: Kalisz
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kalisz. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kalisz – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Kalisz oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Kalisz gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Kalisz Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kalisz są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kalisz jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Kalisz przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kalisz monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Kalisz daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Kalisz podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 311

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 19:55:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy