Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kamienica Polska Starcza Szkolna 1


PNA placówki: 42-261
Miejscowość: Starcza
Ulica: Szkolna 1
Gmina: Starcza
Powiat: częstochowski
Województwo: śląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Starcza. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Starcza

Poczta mieszcząca się w miejscowości Starcza daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Starcza jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Starcza godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Starcza są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Starcza godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 697

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 07:28:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy