Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kamienica Szlachecka Długa 1


PNA placówki: 83-323
Miejscowość: Kamienica Szlachecka
Ulica: Długa 1
Gmina: Stężyca
Powiat: kartuski
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kamienica Szlachecka. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kamienica Szlachecka – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Kamienica Szlachecka oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Kamienica Szlachecka gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Kamienica Szlachecka Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kamienica Szlachecka są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kamienica Szlachecka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Kamienica Szlachecka przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Kamienica Szlachecka

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Kamienica Szlachecka jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 105

Ostatnio przeglądane: 2023-06-01 06:09:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy