Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Katowice Bolesława Chrobrego 38


PNA placówki: 40-881
Miejscowość: Katowice
Ulica: Bolesława Chrobrego 38
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Katowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Katowice usługi

W budynku poczty Katowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Katowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Katowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Katowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Katowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Katowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Katowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Katowice daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 460

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 18:55:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy