Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Katowice Stanisława Łętowskiego 20/pawilon


PNA placówki: 40-610
Miejscowość: Katowice
Ulica: Stanisława Łętowskiego 20/pawilon
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Katowice oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Poczta Polska Katowice usługi

Placówki Poczty Polskiej umożliwiają między innymi odbieranie i nadawanie listów, paczek oraz przesyłek. Realizuje się także przekazy pieniężne na terenie kraju i za granicą. Istnieje również możliwość zakupienia materiałów papierniczych, takich jak koperty, znaczki czy też papier do pakowania.

Godziny pracy placówki pocztowej Katowice

Placówka posiada godziny otwarcia przystosowane do lokalnego zapotrzebowania klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których godziny pracy placówki mogą się zmienić, np. dni wolne od pracy. Przed udaniem się na pocztę warto zatem uzyskać niezbędne informacje o godzinach otwarcia Poczty Polskiej w najlepiej skontaktować się bezpośrednio z oddziałem bądź sprawdzić na portalu informacyjnym Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Katowice

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Katowice

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Katowice może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Katowice.


Liczba wyświetleń: 338

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 21:08:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy