Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Katowice Morawa 93


PNA placówki: 40-337
Miejscowość: Katowice
Ulica: Morawa 93
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Katowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Katowice usługi

W budynku poczty Katowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Katowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Katowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Katowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Katowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Katowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Katowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Katowice trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Katowice

Poczta Polska w miejscowości Katowice daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Katowice za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 352

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 22:02:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy