Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Katowice 25 Roberta Mruczka 5


PNA placówki: 40-749
Miejscowość: Katowice
Ulica: Roberta Mruczka 5
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Katowice. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Katowice

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Katowice to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Katowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Katowice pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Katowice jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Katowice mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Katowice godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 450

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 13:04:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy