Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kazimierz Dolny dr. Tadeusza Tyszkiewicza 2


PNA placówki: 24-120
Miejscowość: Kazimierz Dolny
Ulica: dr. Tadeusza Tyszkiewicza 2
Gmina: Kazimierz Dolny
Powiat: puławski
Województwo: lubelskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kazimierz Dolny oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Kazimierz Dolny.

Poczta Kazimierz Dolny oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Kazimierz Dolny oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Kazimierz Dolny twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Kazimierz Dolny oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Kazimierz Dolny to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kazimierz Dolny

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kazimierz Dolny są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Kazimierz Dolny, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Kazimierz Dolny mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Kazimierz Dolny

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kazimierz Dolny. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kazimierz Dolny

Poczta w miejscowości Kazimierz Dolny umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 306

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 18:21:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy