Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kazimierza Wielka Skalbmierz Podporucznika Brzozy II-Go 8


PNA placówki: 28-531
Miejscowość: Skalbmierz
Ulica: Podporucznika Brzozy II-Go 8
Gmina: Skalbmierz
Powiat: kazimierski
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Skalbmierz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Skalbmierz usługi

W budynku poczty Skalbmierz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Skalbmierz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Skalbmierz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Skalbmierz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Skalbmierz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Skalbmierz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Skalbmierz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Skalbmierzpotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Skalbmierz daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 252

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 08:20:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy