Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kędzierzyn-Koźle 2 Stanisława Wyspiańskiego 49


PNA placówki: 47-222
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 49
Gmina: Kędzierzyn-Koźle
Powiat: kędzierzyńsko-kozielski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Kędzierzyn-Koźle. Godziny otwarcia placówki w Kędzierzyn-Koźle i dane adresowe.

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Kędzierzyn-Koźle uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Kędzierzyn-Koźle zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Kędzierzyn-Koźle Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kędzierzyn-Koźle trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 230

Ostatnio przeglądane: 2023-11-27 17:02:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy