Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kędzierzyn-Koźle 4 Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska) Juliana Tuwima 23 F


PNA placówki: 47-220
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska)
Ulica: Juliana Tuwima 23 F
Gmina: Kędzierzyn-Koźle
Powiat: kędzierzyńsko-kozielski
Województwo: opolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska) wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska) doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska) godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska) są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska), zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Kędzierzyn-Koźle (Blachownia Śląska) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 606

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 09:17:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy