Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kępice Trzebielino Pomorska 43


PNA placówki: 77-235
Miejscowość: Trzebielino
Ulica: Pomorska 43
Gmina: Trzebielino
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Trzebielino - skorzystaj z oferty usług i sprawdź ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Dostępne usługi Poczta Polska Trzebielino

Poczta Polska punkt Trzebielino oferuje wiele usług związanych między innymi z wysyłaniem paczek, listów czy przesyłek. Wszystkie informacje dostępne na stronie bądź w punkcie Trzebielino.

Poczta Polska Trzebielino godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Trzebielino zazwyczaj nie różnią się od poniedziałku do piątku. Najczęściej harmonogram pracy Poczty Polskiej pozostaje niezmienny we wszystkie dni robocze. Oczywiście w niektórych sytuacjach Poczta Polska Trzebielino godziny otwarcia może zmienić danego dnia w związku ze świętami czy dniami wolnymi od pracy. Dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką poczty Trzebielino, aby uzyskać aktualne informacje związane z godzinami otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Trzebielino należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Trzebielino daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 242

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 16:25:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy