Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kętrzyn 1 Srokowo Kętrzyńska 8


PNA placówki: 11-420
Miejscowość: Srokowo
Ulica: Kętrzyńska 8
Gmina: Srokowo
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Jeśli mieszkasz w Srokowo, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Srokowo

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Srokowo. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Srokowo godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Srokowo godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Srokowo działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Srokowo mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Srokowo przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 305

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 16:18:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy