Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kęty Wszystkich Świętych 3


PNA placówki: 32-655
Miejscowość: Kęty
Ulica: Wszystkich Świętych 3
Gmina: Kęty
Powiat: oświęcimski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kęty | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kęty

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kęty oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kęty zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kęty godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kęty są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kęty jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Kęty

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Kęty jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 402

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 12:22:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy