Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kielce Grunwaldzka 45


PNA placówki: 25-019
Miejscowość: Kielce
Ulica: Grunwaldzka 45
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kielce? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Kielce wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Kielce doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kielce godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Kielce są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Kielce, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 250

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 02:38:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy