Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kielce Starodomaszowska 30/46


PNA placówki: 25-351
Miejscowość: Kielce
Ulica: Starodomaszowska 30/46
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska Kielce – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kielce

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kielce

Poczta Polska w mieście Kielce jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kielce stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kielce to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kielce jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kielce godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kielce działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kielce mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kielce, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kielce dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Kielce potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Kielce znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska Kielce kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Kielce ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Kielce. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 236

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 20:41:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy