Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kielce Urzędnicza 30


PNA placówki: 25-346
Miejscowość: Kielce
Ulica: Urzędnicza 30
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Kielce. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kielce usługi

W budynku poczty Kielce możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kielce zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kielce, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kielce obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kielce godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kielce możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kielce są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Kielce

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Kielce usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 278

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:14:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy