Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kielce 9 1 Maja 154


PNA placówki: 25-648
Miejscowość: Kielce
Ulica: 1 Maja 154
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Kielce w powiecie Kielce. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Kielce wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Kielce oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kielce

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Kielce są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Kielce są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kielce, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Kielce

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Kielce daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 417

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 06:58:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy