Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kielce 23 Marii Konopnickiej 5


PNA placówki: 25-329
Miejscowość: Kielce
Ulica: Marii Konopnickiej 5
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kielce | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kielce

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kielce oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kielce zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kielce godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kielce są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kielce jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 288

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 21:28:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy