Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kietrz Baborów rynek Rynek 5 A


PNA placówki: 48-120
Miejscowość: Baborów
Ulica: rynek Rynek 5 A
Gmina: Baborów
Powiat: głubczycki
Województwo: opolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Baborów? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Baborów wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Baborów doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Baborów godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Baborów są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Baborów, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Baborów

Chcesz nadać przesyłkę w Baborów bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Baborów. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Poczta Polska Baborów – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Baborów umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Baborów paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Baborów.


Liczba wyświetleń: 239

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy