Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kleszczewo Kościerskie os. Osiedle Os. 48B


PNA placówki: 83-206
Miejscowość: Kleszczewo Kościerskie
Ulica: os. Osiedle Os. 48B
Gmina: Zblewo
Powiat: starogardzki
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kleszczewo Kościerskie? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Kleszczewo Kościerskie

Placówka Poczty Kleszczewo Kościerskie oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Kleszczewo Kościerskie w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Kleszczewo Kościerskie to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Kleszczewo Kościerskie to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kleszczewo Kościerskie

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kleszczewo Kościerskie są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Kleszczewo Kościerskie mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kleszczewo Kościerskie

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Kleszczewo Kościerskie może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Kleszczewo Kościerskie.


Liczba wyświetleń: 238

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 15:15:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy