Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Klimontów Krakowska 15


PNA placówki: 27-640
Miejscowość: Klimontów
Ulica: Krakowska 15
Gmina: Klimontów
Powiat: sandomierski
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Klimontów. Godziny otwarcia placówki w Klimontów i dane adresowe.

Poczta Polska Klimontów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Klimontów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Klimontów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Klimontów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Klimontów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Klimontów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Klimontów udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 194

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 14:40:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy