Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kluczbork Generała Sikorskiego 1


PNA placówki: 46-201
Miejscowość: Kluczbork
Ulica: Generała Sikorskiego 1
Gmina: Kluczbork
Powiat: kluczborski
Województwo: opolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Kluczbork i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Kluczbork

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Kluczbork należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Kluczbork jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 269

Ostatnio przeglądane: 2024-05-16 10:37:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy