Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Klutajny 25


PNA placówki: 11-108
Miejscowość: Klutajny 25
Gmina: Kiwity
Powiat: lidzbarski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Klutajny - szeroki wybór usług i atrakcyjne ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Klutajny dostępne usługi

Oddział Poczty Polskiej, który znajduje się w mieście Klutajny daje klientom możliwość wysyłki listów, paczek oraz przesyłek. . Istnieje także możliwość zrealizowania przelewu krajowego lub międzynarodowego i opłacenia rachunków. Placówki Poczty Polskiej stale poszerzają swoje usługi.

Poczta Klutajny godziny otwarcia

Placówka Poczty Polskiej Klutajny jest otwarta w godzinach umożliwiających wszystkim załatwienie spraw pocztowych w dogodnym dla siebie momencie. W ciągu tygodnia godziny otwarcia Poczty Polskiej Klutajny są takie same i trwają dość długo, dzięki czemu każdy ma szansę załatwić swoje sprawy pocztowe. Należy jednak pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia mogą być inne niż w pozostałe dni robocze, dlatego zaleca się kontakt z placówką w celu sprawdzenia aktualnych godzin otwarcia. Dzięki temu będziecie mogli zaplanować swoje wizyty tak, aby były one dla Was najwygodniejsze.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Klutajny

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Klutajny daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 232

Ostatnio przeglądane: 2024-06-17 05:46:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy