Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bielsko-Biała 1 Mostowa 5


PNA placówki: 43-300
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ulica: Mostowa 5
Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie

Poczta Polska Bielsko-Biała – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Bielsko-Biała

Usługi Poczty Polskiej w mieście Bielsko-Biała

Poczta Polska w mieście Bielsko-Biała jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Bielsko-Biała stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Bielsko-Biała to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Bielsko-Biała jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Bielsko-Biała godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Bielsko-Biała działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Bielsko-Biała mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Bielsko-Biała, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Bielsko-Biała przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Bielsko-Biała daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 1704

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 01:04:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy