Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kłomnice Kruszyna Andrzeja Kmicica 1


PNA placówki: 42-281
Miejscowość: Kruszyna
Ulica: Andrzeja Kmicica 1
Gmina: Kruszyna
Powiat: częstochowski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Kruszyna - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Kruszyna.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Kruszyna

Za pomocą poczty Kruszyna można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Kruszyna zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Kruszyna

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kruszyna są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kruszyna pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Kruszyna daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 581

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 12:44:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy