Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Knurów 1 Dworcowa 12


PNA placówki: 44-190
Miejscowość: Knurów
Ulica: Dworcowa 12
Gmina: Knurów
Powiat: gliwicki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Knurów. Godziny otwarcia placówki w Knurów i dane adresowe.

Poczta Polska Knurów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Knurów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Knurów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Knurów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Knurów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Knurów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Knurów

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Knurów. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 747

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:37:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy