Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Knyszyn Rynek 17


PNA placówki: 19-120
Miejscowość: Knyszyn
Ulica: Rynek 17
Gmina: Knyszyn
Powiat: moniecki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Knyszyn. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Knyszyn usługi

W budynku poczty Knyszyn możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Knyszyn zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Knyszyn, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Knyszyn obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Knyszyn godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Knyszyn możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Knyszyn są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Knyszyn trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Knyszyn kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Knyszyn ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Knyszyn. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 545

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 15:30:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy