Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kobylniki 24


PNA placówki: 64-521
Miejscowość: Kobylniki 24
Gmina: Obrzycko
Powiat: szamotulski
Województwo: wielkopolskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kobylniki oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Kobylniki

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Kobylniki to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kobylniki godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kobylniki standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Kobylniki godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 215

Ostatnio przeglądane: 2024-04-10 21:40:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy