Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bielsko-Biała 2 Jutrzenki 22


PNA placówki: 43-311
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ulica: Jutrzenki 22
Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Bielsko-Biała | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Bielsko-Biała

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Bielsko-Biała oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Bielsko-Biała zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Bielsko-Biała godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Bielsko-Biała są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Bielsko-Biała jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Bielsko-Biała, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 688

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:30:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy