Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kołobrzeg 1 Dygowo Główna 6


PNA placówki: 78-113
Miejscowość: Dygowo
Ulica: Główna 6
Gmina: Dygowo
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Dygowo oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Poczta Polska Dygowo usługi

Placówki Poczty Polskiej umożliwiają między innymi odbieranie i nadawanie listów, paczek oraz przesyłek. Realizuje się także przekazy pieniężne na terenie kraju i za granicą. Istnieje również możliwość zakupienia materiałów papierniczych, takich jak koperty, znaczki czy też papier do pakowania.

Godziny pracy placówki pocztowej Dygowo

Placówka posiada godziny otwarcia przystosowane do lokalnego zapotrzebowania klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których godziny pracy placówki mogą się zmienić, np. dni wolne od pracy. Przed udaniem się na pocztę warto zatem uzyskać niezbędne informacje o godzinach otwarcia Poczty Polskiej w najlepiej skontaktować się bezpośrednio z oddziałem bądź sprawdzić na portalu informacyjnym Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Dygowo

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Dygowo może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Dygowo.


Liczba wyświetleń: 405

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 13:54:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy