Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kołobrzeg 1 Cicha 6 B


PNA placówki: 78-104
Miejscowość: Kołobrzeg
Ulica: Cicha 6 B
Gmina: Kołobrzeg
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Kołobrzeg - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Kołobrzeg.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Kołobrzeg

Za pomocą poczty Kołobrzeg można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Kołobrzeg zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Kołobrzeg

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kołobrzeg są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kołobrzeg pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Kołobrzeg udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 377

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 15:56:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy