Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Koniaków 440


PNA placówki: 43-474
Miejscowość: Koniaków 440
Gmina: Istebna
Powiat: cieszyński
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Koniaków. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Koniaków usługi

W budynku poczty Koniaków możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Koniaków zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Koniaków, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Koniaków obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Koniaków godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Koniaków możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Koniaków są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Koniaków?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Koniaków można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Koniaków i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Koniaków

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Koniaków usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 226

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 05:33:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy