Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Konin 3 Maja 64/2


PNA placówki: 62-500
Miejscowość: Konin
Ulica: 3 Maja 64/2
Gmina: Konin
Powiat: Konin
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Konin. Godziny otwarcia placówki w Konin i dane adresowe.

Poczta Polska Konin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Konin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Konin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Konin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Konin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Konin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Konin

Poczta na terenie miasta Konin daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Konin, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 307

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 14:58:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy