Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Konin 1 Eugeniusza Kwiatkowskiego 3


PNA placówki: 62-504
Miejscowość: Konin
Ulica: Eugeniusza Kwiatkowskiego 3
Gmina: Konin
Powiat: Konin
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Konin – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Konin

Usługi Poczty Polskiej w mieście Konin

Poczta Polska w mieście Konin jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Konin stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Konin to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Konin jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Konin godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Konin działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Konin mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Konin, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Konin trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Konin, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 357

Ostatnio przeglądane: 2024-04-09 05:58:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy