Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Konstancin-Jeziorna 4 Ireneusza Wierzejewskiego 12


PNA placówki: 05-510
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
Ulica: Ireneusza Wierzejewskiego 12
Gmina: Konstancin-Jeziorna
Powiat: piaseczyński
Województwo: mazowieckie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Konstancin-Jeziorna. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Konstancin-Jeziorna

Poczta mieszcząca się w miejscowości Konstancin-Jeziorna daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Konstancin-Jeziorna jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Konstancin-Jeziorna godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Konstancin-Jeziorna są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Konstancin-Jeziorna godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Konstancin-Jeziorna

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Konstancin-Jeziorna, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 01:53:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy