Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Koronowo 1 Wtelno Bydgoska 25


PNA placówki: 86-011
Miejscowość: Wtelno
Ulica: Bydgoska 25
Gmina: Koronowo
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Wtelno. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wtelno usługi

W budynku poczty Wtelno możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Wtelno zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Wtelno, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Wtelno obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Wtelno godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Wtelno możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wtelno są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Wtelno przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Wtelno daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 751

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 17:11:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy