Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kostrzyn nad Odrą Piastowska 5


PNA placówki: 66-470
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą
Ulica: Piastowska 5
Gmina: Kostrzyn nad Odrą
Powiat: gorzowski
Województwo: lubuskie

Jeśli mieszkasz w Kostrzyn nad Odrą, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Kostrzyn nad Odrą. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Kostrzyn nad Odrą mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kostrzyn nad Odrą przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Kostrzyn nad Odrą daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 720

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 08:40:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy