Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Koszalin 1 Biesiekierz 13


PNA placówki: 75-016
Miejscowość: Biesiekierz 13
Gmina: Biesiekierz
Powiat: koszaliński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Biesiekierz - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Biesiekierz Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Biesiekierz. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Biesiekierz godziny otwarcia

Poczta Polska Biesiekierz działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Biesiekierz w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Biesiekierz może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Biesiekierz godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 469

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 23:13:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy