Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Koszalin 4 Franciszkańska 101


PNA placówki: 75-238
Miejscowość: Koszalin
Ulica: Franciszkańska 101
Gmina: Koszalin
Powiat: Koszalin
Województwo: zachodniopomorskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Koszalin w powiecie Koszalin. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Koszalin wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Koszalin oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Koszalin

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Koszalin są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Koszalin są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Koszalin, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Koszalin bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Koszalin. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 620

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 21:33:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy