Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Koszalin 9 Władysława IV 22 A


PNA placówki: 75-350
Miejscowość: Koszalin
Ulica: Władysława IV 22 A
Gmina: Koszalin
Powiat: Koszalin
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Koszalin. Godziny otwarcia placówki w Koszalin i dane adresowe.

Poczta Polska Koszalin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Koszalin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Koszalin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Koszalin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Koszalin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Koszalin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Koszalin

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Koszalin jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 1251

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 11:03:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy