Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kościerzyna 1 3 Maja 3


PNA placówki: 83-400
Miejscowość: Kościerzyna
Ulica: 3 Maja 3
Gmina: Kościerzyna
Powiat: kościerski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Kościerzyna. Godziny otwarcia placówki w Kościerzyna i dane adresowe.

Poczta Polska Kościerzyna usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Kościerzyna uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Kościerzyna zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Kościerzyna Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Kościerzyna działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Kościerzyna godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Kościerzyna daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 575

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 03:05:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy